Ze skórzanymi rękawami lub paskiem

Płaszcz to odzienie powszechnie znane i cenione, które może być noszone właściwie o każdej porze roku. W sprzedaży możemy znaleźć wiele różnego rodzaju płaszczy, zarówno długich, jak i krótkich. Ubiór ten zawładnął sercami wielu kobiet, a to przede wszystkim dlatego, iż płaszcze są eleganckie, stylowe, a co więcej, mogą one również doskonale modelować kobiecą sylwetkę.

Jednym z chętniej nabywanych fasonów płaszczy są trencze, dwurzędowe płaszcze, które ściąga się zazwyczaj dość szerokim pasem. Trencze ze skórzanym paskiem mogą być noszone zarówno przez szczuplejsze panie, jak i przez te o nieco bardziej krągłych kształtach. Krótkie trencze mogą optycznie wyszczuplać, zwłaszcza jeśli postawimy na płaszczyk sięgający za udo. Sylwetka będzie sprawiała wrażenie znacznie lżejszej.

Modne damskie okrycia wierzchnie ze skóry to również pelisa, kobiecy płaszcz, który powstaje na futrze. Takie płaszcze mogą być idealnie skrojone, rzeźbiąc sylwetkę. Można wybrać również fason z nieco rozszerzanym dołem – taki model z całą pewnością pięknie optycznie wysmukli talię oraz nogi.

Obecnie projektanci mody prześcigają się w tworzeniu coraz to różnorodniejszych fasonów z płaszczem. Bardzo modne są również płaszcze ze skórzanymi rękawami, idealne zarówno na jesień, jak i na wiosnę. Można postawić na odzienia, które posiadają rękawy z ekologicznej skóry, a można też wybrać płaszcze z rękawami ze skaju, które mają nieco niższe ceny.

Stylowe płaszcze znajdują się dzisiaj w garderobach wielu kobiet. Z roku na rok do sklepów trafiają nowe modele, które szybko podbijają serca pań. Wśród nich są chociażby płaszcze z efektownymi kołnierzami, możemy również znaleźć płaszcze na guziki, będące niezwykle praktyczną formą odzienia. Jednym słowem, wybór jest niezwykle szeroki, więc każda z pań może znaleźć fason płaszcza, który będzie idealnie dopasowany do jej sylwetki.

Wciąż w modzie pozostają natomiast klasyczne fasony, które w sklepach można znaleźć niezależnie od pory roku. Klasyka wyraża się zarówno w kroju, jak i w kolorystyce. Obok płaszczy w zdecydowanych, wyrazistych barwach, możemy więc znaleźć także odzienia w ponadczasowych barwach czerni oraz brązu.